Korduma Kippuvad Küsimused

 1. K: Kas ma pean olema heas vormis, et Taipoksi trenni minna?
  V: Ei pea. Meie trennid aitavad Sinul soovitud vormi saada. (Kui ootad, et alustada võitlusspordiga siis kui sa oled paremas vormis, oleks sama nagu laps, kes ootab kuni ta on piisavalt tark, et kooli minna)
 2. K: Kas ma saan trennis haiget või viga?
  V: Trennides õpetame selgeks esialgu baasoskused, et treenimine oleks võimalikult ohutu iseendale ja ka teistele. Meie treeningud on sportlikud ja me hoolitseme selle eest, et keegi trennis haiget ei saaks.
 3. K: Mida esimesse trenni tulles vaja läheb?
  V: Esimeses trennis läheb Sul vaja ainult t-särki ja lühikesi pükse. Kaasas võiks olla ka joogivesi.
 4. K: Kas ma pean ostma oma varustuse?
  V: Baaskursuse või esimestel kuudel varustust vaja ei ole, kuid hiljem on Sul vaja soetada poksikindad, poksisidemed kubemekaitsmed, säärekaitsmed ja hambakaitsmed. Treeningvarustust saad soetada SIIT.
 5. K: Kui vana peab olema Saku Taipoksi Klubiga liitumiseks?
  V:
  Meie treeningrühmadega saad tutvuda SIIN! Alumine vanusepiir on 7 aastat. Ülemist vanusepiiri ei ole!
 6. K: Kas naised tegelevad ka Tai poksiga?
  V: Jah! Meil treenib väga palju naissõdalasi! Naiste jaoks on loodud ka eraldi naistegrupp, kuid on ka võimalik treenida tavalises Tai poksi segagrupis. 
 7. K: Kuidas käib trennide eest tasumine?
  V: Meil on olemas kuupõhine liikmemaks, võimalus soetada endale 10x pilet või maksta ühekordset tasu. Hinnakirjaga saad tutvuda SIIN.
 8. K: Kas treenida saab ka individuaalselt koos treeneriga?
  V: Jah! Me pakume kõikidele huvilistele ka eratrenni, mille hind on alates 25€/kord.
 9. K: Kas ma saan võistelda?
  V:
  Me aitame jõuda sul selle tasemeni ja saavutada enda eesmärke. Sa ei ole küll kohustatud võistlema, kuid huvi ja suure tahtejõu korral saame me aidata sul osaleda erinevatel Muay Thai võistlustel nii Eestis kui välismaal.
 10. K: Kas on veel küsimusi?
  V: 
  Helista Oskarile numbril 5693 5050, Fredile numbril 5279 308 või Kaiele numbril 5394 0509. Vastame rõõmuga Sinu küsimustele!